Znáte z našeho katalogu

Banner

24.ročník Stavební veletrh FOR ARCH

FOR ARCHStavební veletrh FOR ARCH, je již léta nejnavštěvovanější akcí svého druhu v ČR. Ve dnech 17. Až 21. Září 2013 proběhne 24. pokračování této významné události. V letošním roce zaplní plochu areálu více než 800 českých a zahraničních vystavovatelů, kteří přinesou prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím. Své významné zastoupení na veletrhu FOR ARCH 2013 mají především uznávaní výrobci stavebních materiálů a keramiky, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. FOR ARCH je stavební veletrh, který se honosí nejdelší tradicí v ČR a představuje jak pro české tak i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Veletrh FOR ARCH není zaměřený pouze na odborníky ze stavebnictví, zajímavé informace a tipy zde najdou také veřejnost a zákazníci, kteří se chystají na stavbu či rekonstrukci domu.

Celý článek...
 

Veletrh "Stavíme, bydlíme" v Břeclavi a v Uherském Hradišti

stavime_bydlime_logoVšechny, kteří staví nový dům, či rekonstruují koupelny, nebo jiné prostory, ale i pro ty kteří se k tomu teprve chystají, zveme na letošní stavební výstavy. Velké množství vystavovatelů a výrobců všeho, co se týká bydlení, vám nabídnou nejčerstvější informace a výrobky.  Najdete zde velký zdroj informací, nabídek a odborného poradenství. Určitě stojí za to, výstavu navštívit a získat přehled, o tom, co nejlepšího současný trh nabízí.

Celý článek...
 

Veletrh Cersaie 2012 v italské Bologni

cersaie Pokud Vás zajímavý novinky, styly a trendy ze světa keramických dlažeb a obkladů, přijměte pozvání na letošní vysoce profesionální mezinárodní veletrh Cersaie 2012.

Celý článek...
 

23. Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH

forarchNejnavštěvovanějším stavebním veletrhem v ČR je bezesporu Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH PVA EXPO Praha. Letošní 23. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH proběhne ve dnech 18. – 22. 9. 2012 v Praze - Letňanech. Hlavní tématem bude opět nízkoenergetické stavění. Toto téma bude jistě provázet celý obor stavebnictví ještě několik dalších let.

Celý článek...
 

Stavební veletrhy Brno 2012

BVV_BrnoJediným stavebním veletrhem mezinárodního významu, který se koná ve střední a východní Evropě jsou Stavební veletrhy Brno. Veletrhy probíhají ve dnech 24. - 28.4. 2012. Na této akci světového formátu se pravidelně účastní okolo 1200 firem z celého světa.

Celý článek...
 

19.ročník Veletrhu bydlení FOR HABITAT

Habitat Jarní veletrh FOR HABITAT proběhne ve dnech 22. – 25. 3. 2012 v Praze v PVA Letňanech. Veletrh FOR HABITAT nabízí ucelenou nabídku toho nejlepšího v bydlení. tento veletrh s dlouhou tradicí je zaměřený na stavbu, pevné části interiéru, bytový textil a dekorace, součást nového konceptu veletrhů pro bydlení, kancelářské prostory, veřejné prostory a zeleň. V letošním roce se představí mnoho renomovaných firem z různých oborů bydlení. Najdeme zde také prezentace výrobců, kteří zastupují odvětví pevných stavebních prvků, moderní pojetí a údržba domů, také vše,  co se týká rekonstrukcí, renovací obytných prostor dekorativních omítek apod. Nebudou chybět ani vystavovatelé různého vybavení interiéru, koupelen, nebo designových krbů. Nabídku rozšíří dodavatelé a prodejci dovozce a prodejce kvalitní velkoformátové mrazuvzdorné keramické dlažby.  Na své si přijdou milovníci populárních privátních saun, vířivých van i bazénů. Na veletrhu budou také zastoupeny firmy, zabývající se bytovými dekoracemi a doplňky, kde v jejich stáncích naleznete užitečné zajímavé typy a inspirace.

Celý článek...
 

Stavební veletrhy - Stavíme, bydlíme

stavime_bydlime_logo Pokud se chystáte stavět, nebo opravovat či přestavovat dům, nebo máte v plánu rekonstrukci koupelny, nabízíme Vám inspiraci na stavebních výstavách, které zahájí letošní stavební sezónu.

Celý článek...
 

33. mezinárodní veletrh CONECO

coneco27. – 31. 3. 2012 na výstavišti Incheba v Bratislavě proběhne 33. mezinárodní veletrh CONECO, 22. mezinárodní veletrh energetické efektivnosti a racionalizace využití energie RACIENERGIA, 3. výstava STAVEBNÍ MECHANIZACE, 16. mezinárodní specializovaná výstava CLIMATHERM, 6. prezentace investičních záměrů CONECOINVEST a 8. veletrh SLOVREALINVEST.

Celý článek...
 

Rakouský veletrh BAUEN+WOHNEN 9.-12.2.2012

bauenwohnen Opět po roce si Vás dovolujeme pozvat na stále populárnější, již tradiční stavební veletrh Bauen + Wohnen Salzburg v Rakousku. Akce se letos koná ve dnech 9. – 12. února v Salzburském veletržním výstavišti.

Celý článek...
 

30.ročník mezinárodního veletrhu Cevisama

cevisama Letošní ročník Mezinárodního veletrhu pro keramické obklady, povrchové úpravy, koupelny a kuchyňské zařízení, suroviny, glazury, frity a strojní zařízení, který proběhne od  7. do 10. února 2012, pořádaný klasicky ve španělské Valencii je výjimečný. Jedná se totiž již o třicátý ročník tohoto mezinárodně uznávaného a úspěšného veletrhu.
Celý článek...
 

DesignBlok 2011

4461546-designblok-2011 DesignBlok je designerská přehlídka novinek a inovací ze světa designu bytových doplňků, nábytku, keramických obkladů a dlažeb, módy a další široké škály věcí, s designem spojených.  Letošní ročník byl už třináctý. Proběhl ve dnech 4. – 9. 10. 2011 téměř po celé Praze ve vybraných showroomech, galeriích, prestižních nákupních domech, prodejnách i výstavních síních.

 

Letošní ročník byl soustředěný především do dvou, dalo by se říci, center – superstudií. Prvním bylo Superstudio Futurama na Karlíně. Zde byly soustředěny především přehlídky interiérového designu a prezentace obchodů se sortimentem pro interiéry – zvláště pak prezentace nábytku, osvětlení, obkladů a dlažeb a spousty dalších. Druhé Superstudio se usídlilo ve Šporkovském paláci a bylo zaměřeno hlavně na módu a šperky. Během trvání DesignBloku jste zde mohli shlédnout módní přehlídky, prezentace módních salónů a jednotlivých významných návrhářů.

Celý článek...
 

22. ročník mezinárodního veletrhu For Arch

FA_logo

Dovolte nám, abychom Vás pozvali na již 22. ročník mezinárodního veletrhu For Arch. Tento veletrh se považuje za největší stavební u nás, tedy v České republice. Letošním hlavním tématem, které je stejné také pro souběžné veletrhy For Wood (veletrh progresivního stavění ze dřeva), For Therm (veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky), For Elektro (veletrh elektrotechniky, osvětlovací techniky a zabezpečovacích systémů) a Sport Tech (veletrh sportovních staveb, jejich technologií a vybavení), je dnes stále více aktuální, energetická náročnost.  V našem případě konktrétně úspora energií ve stavebnictví.  Jako téměř každý rok i na tomto ročníku najdete nové materiály a trendy keramických obkladů a dlažeb. Načerpáte zde inspiraci pro Vaše koupelny, kuchyně, terasy i další exteriér.

Celý článek...
 

Mezinárodní veletrh Cersaie 20.-24.9.2011

cersaieJako každý rok, se i letos uskuteční jeden z nejvýznamnějších mezinárodních veletrhů keramiky a zařízení koupelen,  Cersaie 2011. Veletrh proběhne ve dnech 20. – 24. září 2011 v Bologni, v Itálii. Letošní ročník Mezinárodní veletrhu Cersaie 2011 má název „ Keramická evoluce“.

 

Celý článek...
 

II.ročník Kladenského veletrhu stavebnictví

kladensky veletrhDíky úspěšnému prvnímu ročníku se Kladenský veletrh stavebnictví, automobilů, bytového zařízení, zahradnictví a hobby, v rámci Dnů města Kladna, stává tradicí. Letos proběhne už druhý ročník, který proběhne ve dnech 2. – 4.září 2011 v prostorách Kladenské sportovní haly.

Celý článek...
 

I.ročník Chodského stavebního veletrhu

chodsky veletrh

Domažlice se letos mohou pochlubit zajímavou novinkou. Je jí první ročník Chodského stavebního veletrhu, který zde proběhne souběžně s Chodskými slavnostmi.

 

Celý článek...
 

Stavební veletrhy Brno 2011

IMG_stavebni_veletrh

Jako již tradičně se i letos už po šestnácté uskuteční Mezinárodní stavební veletrh v Brně. Tento ročník začne 12.dubna a bude probíhat až do 16.dubna 2011 na brněnském výstavišti.  Veletrh zajišťuje přehled aktuálních trendů, týkajících se stavebnictví, stavebních materiálů, nových technologií, designu interiérů či exteriérů.

Celý článek...
 

Veletrh Coneco 2011 Bratislava

coneco2 Jako již tradičně se i letos od úterý 29.3. do soboty 2.4.2011 uskuteční už dvaatřicátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu Coneco/racioenergia 2011. Tento významný veletrh se bude konat ve výstavním centru Incheba v Bratislavě.  Coneco se od svého vzniku vypracoval na největší a nejvýznamnější veletrh na Slovensku. Jeho hlavní motto pro letošní rok je ,,Poznání a kvalita“. Tentokrát se bude zaměřovat především a témata jako jsou například úspory energie, ochrana životního prostředí, trvalá udržitelnost a novinky a trendy vývoje ve stavební mechanizaci.
Celý článek...
 

Veletrh ISH 2011 Frankfurt nad Mohanem

ish2011Veletrh ISH 2011 Frankfurt nad Mohanem

Další ročník světového veletrhu ISH se koná od 15. do 19. března 2011 ve Frankfurtu nad Mohanem. Veletrh ISH má více než padesátiletou tradici, což potvrzuje nejen kontinuitu jeho výstavního konceptu, ale i trvalý zájem vystavovatelů. Tedy – půlstoletí úspěchu. Veletrh ISH se pořádá jednou za dva roky a je uspořádán jako dvě vzájemně se doplňující výstavy. První výstava je zaměřena na vybavení koupelen a jejich řešení (vany, sprchové kouty, baterie, nábytek apod.), druhá je věnována energeticky úsporným stavbám, klimatizačním technologiím a obnovitelným zdrojům energie. Mottem veletrhu je tedy „energie a voda – dva nepostradatelné zdroje života”.

Celý článek...
 

Stavotech - Moderní dům Olomouc 2011

Stavotech I v letošním roce se bude konat již XXXXII. stavební a technický veletrhu Stavotech - Moderní dům Olomouc, který přivítá všechny zájemce o stavebnictví, kteří chtějí buď stavět od základů nebo rekonstruovat či modernizovat stávající bydlení, získat nové informace, využít široké nabídky služeb. Veletrh pravidelně navštěvují i architekti, projektanti a odborní pracovníci prováděcích firem a najdete zde množství cenných informací, novinek, nově zaváděných technologií v oblasti stavebnictví, interiérového i exteriérového vybavení. Navíc téměř každá vystavující firma poskytuje výstavní slevy a zájemci o konkrétní zboží tedy mohou na místě výrazně ušetřit.

Celý článek...
 

Veletrh BAU 2011

bau_2011_logo1 Jako již tradičně se letos koná už 19. ročník stavebního veletrhu Bau 2011. Tento významný světový veletrh pro architekturu, stavební materiály a systémy se uskuteční ve dnech od 17. do 22. ledna 2011 na Novém výstavišti v Mnichově.

Celý článek...
 

Veletrh "Postav dům, zařiď byt" v Přerově

prerov V Přerově se již jako každoročně konal veletrh POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT - Přerov. Třináctého ročníku prodejní výstavy stavebních materiálů, nábytku, bytových doplňků a vybavení pro dílnu a zahradu se zúčastnilo pětadevadesát vystavovatelů, kteří své výrobky předvedli na ploše přesahující 1000 metrů čtverečních.

Celý článek...
 

Mezinárodní výstava Cersaie 2010

lea_ceramiche_hero

Tato prestižní výstava, která se konala ve dnech 28.září do 2.října 2010, již několik let udává styl zařízení a vybavení koupelen, vzorů předělových stěn a hlavně designu obkladových materiálů. Firmy mají možnost prezentovat své výrobky jak z oblasti luxusních interiérů, tak i koupelnového vybavení a nábytku. V roce 2009 zde vystavovalo 1 037 firem z celého světa a expozice zhlédlo více než 80 000 návštěvníků.

Celý článek...
 

Designblok 2010 otevřel své brány hravosti i vizím

909779_earth_and_green_and_yellow V Praze začala 4. října největší česká přehlídka designu Designblok 2010, která trvala do neděle 10. října. Centrem designérské události roku je bývalý Palác Elektrických podniků, známý jako KD Vltavská, který nabízí na šesti patrech 218 prezentací. Nechybí novinky z módy, vybavení interiérů, produktového designu i techniky. Každý den se konali módní přehlídky i živá vystoupení.

 

Celý článek...
 

Mezinárodní veletrh Cevisama 2010

cevisama2 Mezinárodní veletrh Cevisama 2010 přišel s nabídkou nejnovějších trendů  v oblastech  keramiky,  architektury,  koupelnového  a kuchyňského vybavení, designu přírodního kamene, surovin, glazury a barev.

Celý článek...
 

For Arch: Veletrh, který vás zavede nejen do světa obkladů

for-arch-2008 For Arch představuje stavební veletrh, který má dlouhou tradici. Seznamuje nás se vším, co nějakým způsobem souvisí se stavebnictvím, a tak zjistíte nové trendy v oblasti obkladů a dlažby a nejen to. Poznáte mnohem více ze světa stavitelství. Tento veletrh probíhá pravidelně v Praze.

Celý článek...
 

Stavební veletrh Brno: Pro všechny, kteří chtějí mít přehled

866_m Stavební veletrh Brno je významným mezinárodním veletrhem, který nabízí vše, co se týká stavitelství. Seznámíte se s trendy z oblastí obkladů a dlažeb, interiérů a o mnohých dalších věcech zaměřené alespoň okrajově na téma stavitelství.

Celý článek...
 

Expo Shanghai 2010 China: "Lepší město, lepší život"

00029377

Světová výstava „Expo 2010 Shanghai China“ se uskuteční v Shanghai v termínech od 1.května do 31.října 2010.

Celý článek...
 

Veletrh Cersaie aneb Co nového ve světě dlažby a obkladů

2016GSI-cersaie-2006---14 Zajímáte se o svět dlažeb a obkladů? Zaměřujete se především na dlažbu koupelen? Pokud chcete znát všechny novinky a mít neustále přehled o tom, co se v tomto oboru děje, nenechte si uniknout veletrh Cersaie. Každý, kdo se nějakým způsob zajímá o oblast stavební sanitární keramiky a techniky, tento mezinárodní veletrh zná.

Celý článek...
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Antiche Fornaci D'Agostino
Extraforte
Tau
Sant'Agostino
Gabbianelli