Znáte z našeho katalogu

Banner

Mezinárodní veletrh Cersaie 20.-24.9.2011

cersaieJako každý rok, se i letos uskuteční jeden z nejvýznamnějších mezinárodních veletrhů keramiky a zařízení koupelen,  Cersaie 2011. Veletrh proběhne ve dnech 20. – 24. září 2011 v Bologni, v Itálii. Letošní ročník Mezinárodní veletrhu Cersaie 2011 má název „ Keramická evoluce“.

 

 

Mezinárodní veletrh Cersaie již několik let udává styl zařízení a vybavení koupelen, vzorů předělových stěn a hlavně designu obkladových materiálů. Trendy z veletrhu výrazně ovlivňují styl a tvorbu světových architektů a designérů. Veletrh Cersaie je ve světě považován za prestižní příležitost předvést výrobky s estetickými a technologickými inovacemi, je také místem setkání architektů a designérů. V nemalé míře je také důležitým i pro světové prodejce, kterým dává prostor pro rozšíření podnikatelských aktivit.

Mezinárodní veletrh Cersaie je rozdělený na osm tematických celků:

-Keramické dlaždice

- Sanitární zařízení

-Koupelnový nábytek

- Krby a kamna

- Suroviny a výrobní zařízení

- Materiály a nářadí pro instalace

-Odborný tisk

-Prodejci

Veletrh Cersaie 2011 bude již tradičně provázet řada workshopů a setkání. Zajímavou událostí bude dne 20.září 2011 ve 14 hodin diskuse, která se zaměří na roli současné architektury a architektů v budování sociálních a kulturních vazeb v souvislosti s výchovou, zdravím a prací a navázáním na tradiční život v lokalitě. Tuto změnu přístupu, aplikování udržitelného rozvoje v rámci kulturního prostředí, zejména v rozvojových zemích, vystihuje nový termín „glocal“, složenina z global a local. Účastníky diskuse budou architekti Bijoy Jain, Diébédo Francis Kéré, Emilio Caravatti, Riccardo Vannucci a Germán Del Sol.

Loňský ročník Cersaie 2010 se mimořádně vydařil, na výstavní ploše 176 tis. m2 se prezentovalo 1016 vystavovatelů z 33 zemí, zhruba čtvrtina z nich byla ze zahraničí. Veletrh navštívilo přes 82 tis. návštěvníků, ze zemí mimo Itálii jich bylo 24 tisíc. I pro letošní rok je celá kapacita zcela vyprodána.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Laminam
Marazzi
Coem
Aquileia
Piemme