Znáte z našeho katalogu

Banner

Mezinárodní veletrh Cevisama 2010

cevisama2 Mezinárodní veletrh Cevisama 2010 přišel s nabídkou nejnovějších trendů  v oblastech  keramiky,  architektury,  koupelnového  a kuchyňského vybavení, designu přírodního kamene, surovin, glazury a barev.

V roce 2010 Mezinárodní veletrh Cevisama 2010 navštívilo 82 252 odborníků, 11 402 mezinárodní kupujících ze 141 zemí, a své produkty vystavovalo 680 společností z celého světa .

Veletrh Cevisama 2010  měl již tradičně zajištěnou účast světových výrobců společností jako jsou APAVISA, MARAZZI, ATLAS CONCORDE, CASALGRANDE PADANA, CERCOM, DURAVIT, AZZURRA SANITARI, TRUBKY RADIATORI, GALASSIA, BRANDONI, FANTINI, EFFEGIBI, SANICO, RAPSEL, KOH-I-NOOR, CATALANO, VISMARAVETRO, KERASAN, CRISTINA-BOSSINI a mnoho dalších.

Díky této exkluzivní účasti je veletrh hojně navštěvován světoznámými architekty, designéry, ale také obchodníky z celého světa.

Filozofií veletrhu Cevisama je poskytování informací a znalostí v oblasti inovace a designu v použití keramiky v koupelnách a v kuchyních.  Dále nabízí nejrůznější setkání, konference, soutěže, ceny.

V nastávajícím ročníku Cevisama  2011 bude keramickým společnostem poskytnut exkluzivní a unikátní prostor, kde budou výrobci prezentovat své výrobky, které jsou průlomové v jejich konstrukci a byly vytvořeny v očekávání budoucích trendů a stylů. Tento projekt nese název H2SHOW.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Kis
Gardenia Orchidea
Kronos
Sichenia
Grespania