Znáte z našeho katalogu

Banner

Rakouský veletrh BAUEN+WOHNEN 9.-12.2.2012

bauenwohnen Opět po roce si Vás dovolujeme pozvat na stále populárnější, již tradiční stavební veletrh Bauen + Wohnen Salzburg v Rakousku. Akce se letos koná ve dnech 9. – 12. února v Salzburském veletržním výstavišti.


Těší se na Vás přes 500 vystavovatelů z celého světa, včetně největších špiček na světovém trhu v oborech týkajících se stavebnictví a bydlení. Společnosti zde budou po celé čtyři dny, kdy bude veletrh probíhat, prezentovat své výrobky, značky a nové nápady, postupy a inovace. I v letošním roce očekávají pořadatelé velký počet návštěvníků jak ze sektoru veřejnosti hledající tipy od odborníků, sektoru soukromých stavitelů, tak i odborných stavitelů, architektů, designérů a dalších specialistů. Počítá se dokonce s překročením hranice loňského počtu 35.400 návštěvníků.
Vystavované novinky se budou týkat snad všeho, co ve stavebnictví a bydlení můžete najít. Získáte zde zajímavé, nové a užitečné informace například o balkonech, podlahách, oknech, fasádních systémech, keramických dlažbách a obkladech, garážích, zahradách, clonách, vratech, nářadích a nástrojích, elektrospotřebičích, obnovitelných zdrojích energie, financování nemovitostí, starožitnostech, koupelnách, kuchyních, osvětlení, nábytku, bazénech, kobercích a mnoha dalších vybaveních, potřebách a technikách.
Jednodenní vstupenku na veletrh Bauen+Wohnen Salzburg můžete zakoupit v předprodeji na internetových stránkách za 7-8 €, nebo přímo na místě na pokladně Salzburského výstaviště za 12 €.
Parkování je možné ZDARMA na Red Bull stadionu (u výjezdu z dálnice Klessheim), další možnost parkování je přímo v areálu výstaviště za 0,80 €/ 30 minut nebo 24 hodinové parkovné za 5 €.
Věříme, že si z veletrhu odnesete spoustu příjemných zážitků a užitečných informací.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramiche Flaviker
Appiani
Lord
Todagres S.A.
Savoia Italia