Znáte z našeho katalogu

Banner

Stavební veletrhy Brno 2012

BVV_BrnoJediným stavebním veletrhem mezinárodního významu, který se koná ve střední a východní Evropě jsou Stavební veletrhy Brno. Veletrhy probíhají ve dnech 24. - 28.4. 2012. Na této akci světového formátu se pravidelně účastní okolo 1200 firem z celého světa.

 

Stavební veletrhy Brno tvoří:

IBF_VVB_BrnoIBF 17. mezinárodní stavební veletrh
Zaměřuje se prakticky na všechny oblasti stavebnictví, od realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce a další obory, které souvisejí se stavbou.

BVV_SHK_BrnoSHK 13. mezinárodní veletrh technických zařízení budov
Představí účastníkům nejnovější trendy v oblasti sanitární techniky, interiérů koupelen, vytápěcí techniky, vzduchotechniky, klimatizací, alternativní zdroje vytápění a obory elektrotechniky. Velký zájem se očekává od témat týkající se nízkoenergetickými a pasivními stavbami a bydlení, úsporou energií. Dále pak sanitou, vytápěním a klimatizací. Také bude návštěvníky jistě zajímat vše, co se týká stavebnictví, technického zařízení budov a vybavení interiéru.


Nabídku veletrhů doplňuje celoroční přehlídka montovaných domů v Národním stavebním centru Eden.
Ve stejnou dobu se koná Mezinárodní veletrh interiéru a bydlení MOBITEX, Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST, Mezinárodní veletrh komunálních technologií a služeb URBIS TECHNOLOGIE a Mezinárodní veletrh techniky pro tvorbu a ochranu životního prostředí ENVIBRNO.

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX  představí nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňky bydlení. Najdeme zde alternativní nabídku nábytku a interiérového vybavení oproti obchodním řetězcům. Pravidelně se zde prezentují čeští výrobci a dodavatelé nábytku.


Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST, umožňuje prezentaci krajům, městům a obcím. Ti zde představí investiční příležitosti, regionální inovační strategie, rozvojové plány, komerční nemovitosti a aktuální podpory podnikání. Každoročně se jej účastní všechny kraje České republiky, ze zahraničí pak regiony ze Slovenska, Polska.


Na veletrhu URBIS TECHNOLOGIE nabídnou přední výrobci své výrobky, služby a komplexní řešení pro města a obce. Nabídku vystavovatelů doplní odborné informace v doprovodném programu, který je již tradičně zaměřen na řešení aktuálních problémů veřejné správy.


Veletrh ENVIBRNO je zaměřený na technologie, výrobky a služby, které přispívají k ochraně, obnově čistého životního prostředí.
Na Mezinárodním stavebním veletrhu Brno 2012 tak dochází propojení navzájem se doplňujících se témat, od novinek a trendů v oborech komunálních a environmentálních technologií a služeb, po regionální potřeby veřejné sféry, a nových možnostech všech oborů stavebnictví a technického zařízení budov.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ariostea
Ceramica Colli di Sassuolo
Rako
Iris Ceramica
Mirage Granito Ceramico