Znáte z našeho katalogu

Banner

Stavební veletrhy - Stavíme, bydlíme

stavime_bydlime_logo Pokud se chystáte stavět, nebo opravovat či přestavovat dům, nebo máte v plánu rekonstrukci koupelny, nabízíme Vám inspiraci na stavebních výstavách, které zahájí letošní stavební sezónu.


Výstava Stavíme, bydlíme Třebíč IX. ročník stavební výstavy v okolí Brna a na Vysočině proběhla ve dnech 8. - 9. 2. 2012. Na výstavě se prezentovaly firmy zabývající se tepelnou izolací domů nebo solárním vakuovým systémem, který je funkční i v zimních měsících. Nechyběly také tepelná čerpadla a nabídky stavby nízkoenergetických domů. Vystavující firmy nabídly i celkovou rekonstrukci domů včetně vodoinstalace, kanalizace a nového zastřešení. Kutilové zde našli nabídku lehké střešní krytiny pro vytvoření zahradních přístřešků, dále zahradní krby, grily, venkovní nábytek a žebříky. Nejvíce vystavovatelů nabídlo veškeré druhy plovoucích podlah od PVC přes plovoucí podlahy až po parkety a pravé dřevěné podlahy. Další velké zastoupení bylo v oblast žaluzií, látkových rolet, sítí proti hmyzu a garážových vat. Nechyběla také nabídka interiérových a bezpečnostních dveří. Zajímavostí výstavy byly topné kabely do zásuvky proti zamrzání vodovodního potrubí a okapů. Na výstavě se představila také koupelnová a kuchyňská studia, která navrhnou koupelnu i kuchyň podle přání a možností. Poprvé bylo podium v sále zcela zaplněno krásným nábytkem, postelemi včetně roštů a matrací.

 


Ve dnech 17. - 19. 2 2012 v Kulturním domě Delta proběhne výstava Stavíme, bydlíme Břeclav IV. ročník stavební výstavy na počátku stavební sezóny. Pro všechny, kteří se zajímají o stavební práce nebo bytovou výstavbu, je možnost tuto problematiku konzultovat s nejednou stavební firmou, či přímo s firmou zabývající se výrobou stavebních materiálů, střešních i komínových systémů.  Představí se také firmy nabízející tepelná čerpadla, solární kolektory, kotle na spalování nejen biomasy, biokrby a také podlahové topení o klimatizaci. Také zde budou nabídnuty systémy zateplování, sanační a izolační technologie. Zájemci o rekonstrukce oken si mohou vybrat z různých možností plastových, dřevěných i hliníkových oken. Zajímavá je i nabídka interiérových, dveří, garážových vrat a komponentům k nim. Najdeme zde také vše, co se týká vybavení interiéru a zdravého spánku.  Součástí výstavy je doprovodný program s přednáškami na aktuální témata. V pátek se přednáška bude týkat úsporného stavění z ekologického i ekonomického hlediska. Sobotě bude patřit téma “Tepelná čerpadla v teorii a praxi“. Stejně jako minulé roky je pro návštěvníky připraveno losování, letos to bude o kartu IKEA v hodnotě 1000 Kč.


Také v Jihlavě proběhne ve dnech 22. - 23. 2. 2012 v DK výstava pod názvem Stavíme, bydlíme Jihlava VI. ročník stavební výstavy na Vysočině. K dispozici bude více než 70 firem se svými odborníky, kteří představí své služby a výrobky a zodpoví na odborné úrovni všechny dotazy z oboru stavebnictví. Novinkou této výstavy budou výstavnická poradenská centra, např. poradenské a předváděcí centrum Cechu malířů a lakýrníků. Malířští mistři nejen poradí jak se vypořádat s malováním, ale také, jak se zbavit plísní a chladu stěn. Předvedou praktické ukázky dekorační malby a nové možnosti využití tapet. Další velké poradenské centrum přijde s nabídkou všeho pro dům, byt a zahradu. Celý jihlavský kulturní dům bude zaplněn expozicemi vystavovatelů, nabízející vše od stavebního materiálu až po vybavení domácnosti. Dále si můžete prohlídnout nabídku firem nabízející postele, matrace apod. Pro snížení energetických nákladů nabídnou firmy moderní izolace, nebo zateplení. Zajímavé budou také expozice týkající se vytápění, dřevěných podlah a dveří i LED svítidel.

V březnu se návštěvníci mohou těšit na další dvě výstavy v Uherském hradišti a v Kroměříži.
Výstava Stavíme, bydlíme Kroměříž IV. ročník stavební výstavy na počátku stavební sezóny se uskuteční 2. – 3. 3. 2012 v DK Kroměříž. I zde si mohou zájemci vybrat řadu zajímavých témat z oboru stavebnictví a přímo konzultovat dotazy týkající se stavebních materiálů střešních i komínových systémů. Představí se firmy zabývající se tepelnými čerpadly a solárními kolektory. Dále budou předvedeny systémy zateplování, sanační a izolační technologie. Lákadlem budou populární centrální vysavače, elektroinstalace, osvětlovací technika a klimatizace. Najdeme také vše, co se týká oken, zastřešení pergol i bazénů sklolaminátem. Potěšeni budou i ti, které zajímá vybavení interiérů od různých druhů podlah po obklady a dlažby.


Výstava Stavíme, bydlíme Uherské Hradiště VIII. ročník stavební výstavy pro oblast Slovácka bude zahájena  9. – 10. 3. 2012 v klubu kultury v Uherském Hradišti. Na výstavě se budou prezentovat vystavovatelé s kvalitními výrobky a službami, ze kterých si návštěvníci budou moci dobře vybrat v závislosti na svých potřebách. I zde najdeme veškeré informace z oboru stavebnictví a úsporného vytápění. Ti, kteří se ve svých domech potýkají s vlhkostí, zde naleznou různé možnosti, jak problém řešit. Zájemci si mohou vybírat z nejširší nabídky obkladů a dlažeb, garážových vrat, oken, žaluzií, různých druhů podlah, podlahového topení, zámečnické výroby, systému fyzikální úpravy vody, potřeb pro domácnost i možnosti výstavby fotovoltaických elektráren. Součástí výstavy bude Košt francouzských vín.
Na všech výstavách Stavíme, bydlíme je vstup zdarma. Jako každoročně, i letos se očekává velký zájem návštěvníků, kteří se chtějí informovat o nejnovějších trendech a technologiích všeho, co se týká bydlení. Skladba výstav je velmi pestrá a jistě uspokojí každého, kdo se chystá stavět, nebo rekonstruovat dům.

stavime_bydlime_photo1

stavime_bydlime_photo2

stavime_bydlime_photo3

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Alaplana Ceramica
Winckelmans
Edilgres
Dado Ceramica
Appiani