Znáte z našeho katalogu

Banner

Stavotech - Moderní dům Olomouc 2011

Stavotech I v letošním roce se bude konat již XXXXII. stavební a technický veletrhu Stavotech - Moderní dům Olomouc, který přivítá všechny zájemce o stavebnictví, kteří chtějí buď stavět od základů nebo rekonstruovat či modernizovat stávající bydlení, získat nové informace, využít široké nabídky služeb. Veletrh pravidelně navštěvují i architekti, projektanti a odborní pracovníci prováděcích firem a najdete zde množství cenných informací, novinek, nově zaváděných technologií v oblasti stavebnictví, interiérového i exteriérového vybavení. Navíc téměř každá vystavující firma poskytuje výstavní slevy a zájemci o konkrétní zboží tedy mohou na místě výrazně ušetřit.

Veletrh také nabízí všem návštěvníkům zajímavé a inspirující projekty. Například v  pavilonu E a na venkovních plochách bude probíhat Veletržní tombola o 1000 cen. Také můžete shlédnout jedenáctý ročník výstavy Bazény a sauny, která každoročně přitahuje spoustu návštěvníků. Dalším atraktivním prvkem veletrhu je projekt Stavba roku 2010 Olomouckého kraje, který se pořádá ve spolupráci s ČKAIT, Českým svazem stavebních inženýrů, Svazem podnikatelů ve stavebnictví a Českou komorou architektů. Na veletrhu budou slavnostně vyhlášeni vítězové soutěže, po celou dobu tu budou vystaveny prezentační panely přihlášených staveb. stavo1

Každý návštěvník veletrhu Stavotech - Moderní dům Olomouc při vstupu obdrží publikaci na křídovém papíře – Veletržní průvodce, která obsahuje inzerci, katalog vystavovatelů a další informace o veletrhu. Jeho hlavní výhodou je, že jej lze v případě zájmu použít jako praktický adresář.

Veletrh se bude konat v Olomouci od čtvrtku do soboty ve dnech 3. - 5. května 2011 na Výstavišti Flora A a E a v přilehlých venkovních prostorách a bude otevřen ve čtvrtek a v pátek 9 – 18 hodin, v sobotu 9 – 17 hodin. Vstupné činí pro dospělé - 40 Kč, pro dětí 20 Kč.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Keope ceramiche
Ergon
Francesco De Maio
Leonardo
Etruria