Znáte z našeho katalogu

Banner

Veletrh BAU 2011

bau_2011_logo1 Jako již tradičně se letos koná už 19. ročník stavebního veletrhu Bau 2011. Tento významný světový veletrh pro architekturu, stavební materiály a systémy se uskuteční ve dnech od 17. do 22. ledna 2011 na Novém výstavišti v Mnichově.

Stavební veletrh Bau má dlouholetou tradici, která sahá až do šedesátých let minulého století a jeho návštěvnost rok od roku stoupá. Veletrh se rozprostírá na 180 000 m2, které byly už v únoru 2009 (tedy asi necelý měsíc po ukončení Bau 2009) na letošní ročník téměř úplně vyprodány. Celkově se zde představí přes 1 900 vystavovatelů ze 43 zemí světa. Počet návštěvníků by měl překonat hranici přes 210 tisíci návštěvníků z asi 151 zemí. Nabídka je rozdělena podle stavebních materiálů, oblastí výroby a oborových témat – klíčová témata pro budoucnost, jako "trvale udržitelná výstavba", v tom hrají významnou roli napříč všemi oblastmi veletrhu. Jenom na veletrhu Bau najdete všechny klíčové oblasti a materiály na jednom jediném místě: hliník, venkovní  design, stavební produkty,  renovace a modernizace,  bau IT – software a hardware pro stavebnictví , podlahové krytiny , odborné nakladatelství, energetická/solární technologie, dlaždičky/keramika, automatizace staveb/kontrolní systémy, výtahy a eskalátory, sklo , dřevo/umělé hmoty , materiály/výrobky pro interiéry, kámen/umělý kámen, zámky/kování/bezpečnost, kontrolní přístupové systémy, ocel/nerezová ocel/zinek/měď, kameny/půda, vratové/parkovací systémy,  dveře a okna, cihly/střešní konstrukce.

Veletrh BAU je určený především pro ty, kteří staví  a projektují (technikům, architektům a projektantům, stavebním řemeslníkům, obchodníkům se stavebními materiály, podnikatelům v oboru stavebnictví a zástupcům bytového hospodářství).

Vstupenky je možné zakoupit přímo na výstavišti nebo v online předprodeji. Ceny vstupného jsou:

celodenní                           29.00 € (v předprodeji  22.00 €)
dvoudenní                          39.00 € (v předprodeji  30.00 €)
permanentka                      59.00 € (v předprodeji  45.00 €)
zlevněné vstupné (studenti, invalidé, důchodci, vojáci ZS)   9.00 €
skupinová vstupenka    19.00 €/os./den

(skupinová vstupenka je pro 10 a více osob, její zakoupení je možné pouze na místě)

BAU_planek

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Villeroy & Boch
Gabbianelli
Giavelli
Il Mosaico
Grespania