Znáte z našeho katalogu

Banner

Veletrh Cersaie 2012 v italské Bologni

cersaie Pokud Vás zajímavý novinky, styly a trendy ze světa keramických dlažeb a obkladů, přijměte pozvání na letošní vysoce profesionální mezinárodní veletrh Cersaie 2012.

 

cersaie1 Jako každý rok, i letos na podzim bude zahájena jedna z nejvýznamnějších a prestižních události v Evropě v oblasti keramiky mezinárodní výstava Cersaie 2012. Výstava se uskuteční 25. - 29. září 2012 v Bologni v Itálii. Veletrh Cersaie  patří nejvýznamnějším světovým projektům v oblasti keramiky, stavebnictví a koupelnového vybavení.  Již mnoho let udává Mezinárodní veletrh Cersaie styl, v zařízení a vybavení koupelen, vzorů předělových stěn a hlavně designu obkladových keramických materiálů. Italská Bologna je místem, kde keramické společnosti prezentují a určují moderní trendy a směry ve světě keramických obkladů a dlažeb. Každoročně je kapacita výstaviště beznadějně vyprodaná, a nejinak je tomu i letos.

Veletrh Cersaie 2012 poskytuje místo pro setkání mezinárodních výrobců keramických dlažeb a obkladů, kteří svým potenciálním zákazníkům a široké veřejnosti nabídnou své nové unikátní série a technologické postupy. Zastoupeni budou také světoznámí designéři, architekti a manažeři, kteří podají zájemcům ucelené informace. Cersaie 2012 je to místem, kde se setkají různé profesionální a podnikatelské sféry, které budou zkoumat a vyjadřovat se na různá témata, jako je výzkum, nové technologie, trh a obchodní prostředí apod. Návštěvníkům bude umožněno zúčastnit se mnoha seminářů a setkání s renovovanými odborníky.

Veletrh je rozdělen na několik tematických celků:

-          Keramické obklady, kde najdeme rozličné novinky v oblasti keramických dlažeb a obkladů, styly, imitace, mozaiky, soklové lišty apod.

-          Sanitární zařízení zahrnuje vše, co se týká vodovodních baterií, sprchových koutů, van, instalatérství a saun

-          Nábytek pro koupelny, kde se bude nabídka týkat veškeré výzdoby koupelen, nábytku, zrcadel, bytového textilu a dekorů pro osoby se zdravotním postižením

-          Keramické krby, tato sekce zahrnuje všechno týkající se instalace a nabídky keramických krbů

-          Materiál na výrobu keramiky, ukáže postupy a technologie glazur, sítotisku apod.

-          Zařízení a materiály pro instalaci a expozici keramických výrobků, tady najdeme různé pomůcky, nástroje, lepidla, tmely pro instalace

  cersaie2

 

Součástí veletrhu Cersaie 2012 je spousta různých setkání a workshopů a soutěží. Věříme, že zájemce i divák načerpá dostatečné informace a inspirace, které využije pro své potřeby.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

FAP
Antiche Fornaci D'Agostino
Lea
Graniti Fiandre
Cerdomus