Znáte z našeho katalogu

Banner

Ceramica Colli di Sassuolo

colli_logoVia Viazza 1° Tronco 42 Fiorano Modenese (MO)
C.F / P.I 01016450361
Tel. +39 0536 839311 Fax. +39 0536 920039


Keramická společnost Colli Ceramiche byla založena v roce 1968 v Fiorano Modenese, v srdci keramického okresu Sassuolo.  Keramické obklady a dlažby  Colli Ceramiche jsou synonymem pro nadčasový design a kvalitu produktů. Více než 40. let na světovém trhu je společnost  Colli Ceramiche zárukou vysoké kvality a zájem mezi spotřebiteli neustále vzrůstá.

Již od počátku podnikání věnuje společnost Colli Ceramiche velkou pozornost kvalitě surovin a materiálu, neustále investuje do technologie výroby s cílem dosáhnout vysoké kvality keramických produktů. Neustále také zkvalitňuje svoje služby směrem k zákazníkům.  Společnost Colli Ceramiche  vyrábí své keramické produkty s ohledem k životnímu prostředí.  Za kvalitu výrobků designu získala společnost Colli Ceramiche řadu prestižních a uznávaných ocenění.

Společnost Colli Ceramiche neustále sleduje vývojové trendy v oblasti keramických dlažeb a obkladů, na které dokáže pružně reagovat a přicházet na světový trh s novými produkty.  Svým zákazníkům společnost Colli Ceramiche  nabízí širokou paletu barev, povrchových úprav, formátů a dekorů, kde si vyberou všichni nároční spotřebitelé podle svého vkusu.

Svůj zájem společnost Colli Ceramiche zaměřuje také na estetický a moderní design.  Společnost  Colli Ceramiche nabízí svým spotřebitelům exkluzivní kolekce keramických dlažeb a obkladů ve špičkové kvalitě, které je možno použít na podlahy i stěny interiérů a exteriérů. Kolekce jsou zastoupeny nepřeberným množství m stylů, je možno je mezi sebou variabilně kombinovat podle vlastního vkusu.

Keramické obklady a dlažba značky Colli Ceramiche mají široké spektrum uplatnění, lze je použít v celém bytovém sektoru, jako jsou obývací pokoje, kuchyně, koupelny, ale také ve veřejném sektoru, jako jsou kanceláře, hotely, obchody apod.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Caesar
Naxos
Ceramica Colli di Sassuolo
Ascot
Monocibec