Znáte z našeho katalogu

Banner

Ceramiche Flaviker

flaviker

S.S. 569 per Vignola, 226 | 41014 Solignano di Castelvetro (Mo) | Italy

T +39 (0) 59 9752011 | F +39 (0) 59 9752010

Italská společnost Flaviker  již od roku 1960 nabízí světu keramické obklady a dlažbu s originální a moderním designem. Neustále investuje do vývoje moderní ho technologického postupu při výrobě keramických, porcelánových a glazovaných dlaždic, čímž dosahuje vysoké fyzikální a chemické odolnosti. Společnost Flaviker  se svým týmem nejlepších návrhářů sleduje trendy na světovém trhu a navrhuje keramické obklady a dlažbu s vysokou estetickou kvalitou a čistým designem. Svou filozofii založila na zkušenostech, stylu a dovednostech.  Dá se říct, že se společnost Flaviker   jedním z prvních výrobců barevných, pevných, keramických dlaždic.

Ceramiche Flaviker  nabízí keramické produkty na podlahy i stěny v nejvyšší kvalitě, které jsou vhodné pro každé prostředí interiéru a exteriéru. Ceramiche Flaviker vyrábí dlaždice ve velkých formátech (60x60 cm, 30x 60cm, 45x45 cm, 20x120 cm), v obdélníkových i čtvercových tvarech. V nabídce kolekcí firmy Flaviker  jsou dlažby a obklady s širokou barevnou škálou, s různými typy povrchových úprav a velké množství dekorů s jemnými motivy, listello a jinými keramickými doplňky. Obzvlášť půvabně vypadají dekory s jemným plastickým vzorem, které vytvářejí pocit, že stěny jsou potaženy tapetou, nebo látkou.

Pro keramické obklady a dlažbu značky Flaviker   jsou charakteristické čisté linie, základní tvary, moderní a nadčasový design. Tyto produkty se hodí při vytváření klasického moderního stylu na podlahy i stěny v kuchyních i v koupelnách. Keramické produkty výrobce Flaviker, zaručují kvalitu po všech stránkách, jsou nádherné, elegantní a pevné. Jsou vhodné i jako obklady do hotelů, administrativních a reprezentačních budov. Jednotlivé kolekce lze použít samostatně, ale lze je mezi sebou variabilně kombinovat a vytvářet prostředí přizpůsobené vlastnímu stylu. Jednou z nejsilnějších vlastností keramických výrobků Flaviker  je to, že i přes vysokou kvalitu, nabízí své produkty za zajímavé ceny, takže jsou dostupné širokému spektru zákazníků.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Mirage Granito Ceramico
Coem
Keope ceramiche
FAP
Casa dolce casa