Znáte z našeho katalogu

Banner

Giavelli

giavelli

Via Regina Pacis, 96/98

Tel. 0536 917 931 - Fax 0536 812 562

41049 Sassuolo (Mo) Italy

Giavelli je italská keramická společnost, která investovala do partnerství se zahraničními firmami. Svůj um a kvalitu spojila s čínskými tradicemi a nabízí neotřelý, osobitý styl ve výrobě keramických obkladů a dlažeb. V roce 1993 byl otevřen první továrna v Číně a začala úspěšně produkovat keramické výrobky, které jsou uznávány na celém světě. Keramička Giavelli používá nejlepších italsko-čínských technologií a zaručuje, spolu s použitím vybraných materiálů, svým produktům vysokou kvalitu a moderní design.

Keramické obklady a dlažby Giavelli prošly všemi testy kvality, které požadují evropské normy ISO, získaly tak příslušné certifikáty estetické a vysoké technologické kvality.  Ve svých kolekcích nabízí společnost Giavelli velký výběr keramických produktů v různých formátech, barvách, mixech, které jsou obohaceny o krásné dekory, sokly, listello a jiné doplňky. Produkty Giavelli  je možno použít nejen do interiérů, na schody, haly, ale i na exteriéry, a to jak podlahy, tak na stěny.

Giavelli nabízí své produkty v šesti  sériích- Pietre, Legni, Cementi, Metalli, Marmi Levigati a Vetri.

Série Pietre  je vytvořena a inspirována vzhledem a vlastnostmi přírodního kamene, s jeho charakteristickou kresbou a povrchem. Kolekce keramických produktů Legni  nabízí obklady a dlažbu ve světlém designu dřeva. Kolekce Cementi  nabízí keramické obklady a dlažbu v jemných přírodních barvách písku a kamene. Metalli je kolekcí vytvářející kovový vzhled a působí klidným dojmem. Marmi Levigati je zdařilou imitací mramoru v lesklém provedení. Kolekce Vetri nabízí velké množství barevných mozaik ve všech odstínech.

Keramické obklady a dlažba italské společnosti Giavelli jsou charakteristické nejen vysokou kvalitou produktů, ale svou nadčasovostí, elegancí, moderním designem uspokojí všechny náročné požadavky svých zákazníků na celém světě.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Laminam
Tagina
Cisa Ceramiche
Musis
Floor Gres