Znáte z našeho katalogu

Banner

Ragno

ragno

Sede legale Viale Virgilio n. 30
41100 Modena - Italia

V roce 1949 vznikla italská keramická společnost Ragno a svého vrcholu uznání ve světě keramických obkladů a dlažeb dosáhla již v 60. a 70. letech. Na začátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci a také zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu. Produkty keramičky Ragno jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, za pomoci špičkové technologie výroby a nabízí tak produkty vynikající kvality a odolnosti. Keramické obklady a dlažba najdou své uplatněním tvorbě moderního interiéru, v komerčních prostorách a taky je lze použít v exteriérech.

Keramické obklady a dlažba společnosti Ragno se vyvíjí a aktualizuje podle vkusu náročného zákazníka a nabízí porcelánové dlaždice, mozaiky, široké spektrum dekorů, listell a dalších doplňků. Keramická společnost Ragno  nabízí velké množství ojedinělých kolekcí, s velkým množstvím barevných variací, formátů a povrchů. Například kolekce Revision nabízí keramické produkty vhodné na podlahy i stěny v pěti barevných odstínech, dekory s geometrickými prvky a s leštěným povrchem. Kolekce Funny je vyrobena v pestrých a světlých barvách a je obohacena o dekory s prvky květin a geometrických vzorů, které vyniknou především v koupelnách a v kuchyních. Oblíbená je také kolekce Summer, která působí energicky a teple. Vyrábí se v osmi zářivých odstínech s velkým množstvím dekorů a listel, je vhodná na podlahy i stěny v celém bytovém interiéru. Kolekce Borghi Antichi nabízí keramické obklady a dlažbu v rustikálním stylu, kolekce Vintage je zase inspirována designem dřeva.

Keramická společnost Ragno si vybudoval své místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů nejen díky své vysoké kvalitě produktů, ale také díky nadčasovému modernímu designu a velké nabídce různých moderních stylů. Proto je vyhledávána náročnými zákazníky na celém světě.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Levantina by Techlam
Casa dolce casa
Floor Gres
Leonardo
Mirage Granito Ceramico