Znáte z našeho katalogu

Banner

Iridio - nový internetový obchod keramických dlažeb a obkladů

websitethumbnailKeramické obklady a dlažba jsou v dnešní době nedílnou součástí každého moderního interiéru i exteriéru. Dlažby a obklady, díky své vysoké kvalitě a všestrannému použití, nabízejí řadu možností uplatnění a zároveň dodají prostorám moderní design a jiskru. Proto bychom rádi nabídli našim zákazníkům nejen vysokou kvalitu keramických produktů, ale také velký výběr dlažeb a obkladů určených do koupelen, kuchyní, obývacích pokojů apod.,  ale také vhodných k realizacím exteriérů.


Iridio se prezentuje špičkovou nabídkou keramických obkladů a dlažeb prestižních světových výrobců keramických produktů. Najdeme zde to nejlepší z nejlepších, kam beze sporu patří např. výrobce Atlas Concorde, Armonie by Arte Casa, Musis, Ergon, Fap a další. Většina výrobců má za sebou dlouholetou tradici, která je zárukou vynikající technologie výroby a moderního i tradičního designu. Série keramických dlažeb, obkladů a mozaik těchto renovovaných výrobců jsou nabízeny ve velkém množství tvarů, barev, povrchových úprav a designů. Najdeme zde také imitace přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen, látka, kůže apod., které jsou v současné době velmi žádány. Unikátní série jsou doplněny širokým spektrem listel, mozaik a dekorů, čímž můžete dodat koupelnám i bytovému prostoru svůj osobitý styl a ráz. Keramické produkty, jako jsou dlažba a obklad, od renovovaných výrobců zaručují téměř bezúdržbový povrch, vysokou odolnost vůči chemickému i fyzikálnímu namáhání, protiskluznost u produktů určených do prostor s vysokou vlhkostí a dodržení hygienických požadavků a norem. Samozřejmostí je také ohleduplnost k přírodním zdrojům a přírodě, a snaha zabránit jejímu ničení.
Pokud se nebudete moci rozhodnout co a kam zvolit, obraťte se na pracovníky, kteří jsou speciálně vyškoleni, a kteří Vám podají potřebné informace o keramických produktech i firmách.  K dispozici je také online poradna, kam můžete psát své dotazy, na které Vám rádi odpovíme.
Věříme, že si z naší nabídky vyberte a díky špičkovým keramickým produktům si vytvoříte prostory, kde se budete cítit dobře a kam se budete rádi vracet.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Refin
Ceramica Vogue
Trend
Aquileia
Ergon