Znáte z našeho katalogu

Banner

Moderní koupelny

ExedraV současné hektické době je dnešní člověk většinou velmi pracovně vytížený a chce po náročném pracovním dni v koupelně relaxovat a nabírat síly. Proto by moderní koupelna měla svým majitelům poskytovat více, než je pouhá očista těla. Měli bychom se v ní cítit bezpečně, a proto by měla být koupelna funkční a krásná. Nehledě na to, že je všeobecně koupelna považována za jednu z hlavních vizitek majitele bytu nebo domu.


adore020 Pokud chcete rekonstruovat, nebo již stavíte koupelnu, je nutné si ujasnit, v jakém stylu koupelnu chceme mít a rovněž brát v potaz prostor a velikost. Pro inspiraci stačí navštívit online fotogalerie koupelen, kde si můžeme prohlédnout současné trendy a styly. Stále častějším trendem je to, že i malé byty se zbavují komfortu samostatné toalety.

 

 

 

 

Armonie_Cristalli001 Příčka mezi koupelnou záchodem se odstraní a vznikne tak větší využitelný prostor. Také pračky se častěji objevují v jiných částech bytu, či domu. Také je nutno zvážit, komu bude koupelna sloužit. Pokud jste sami, vybírejte podle svých představ. Pokud jste mladá rodina s dětmi, nezapomínejte na nejmenší a myslete bezpečnost a hospodárnost.

 

 

 

 

Armonie_Tresor001 Důležité je také barevné řešení koupelen. Všeobecně se upouští od světlých béžových barev. Do koupelen se vpouští jasnější a výraznější odstíny a ne jinak je tomu u produktů jako jsou keramické obklady a dlažby. Stále častěji se v moderních koupelnách objevují imitace dřeva a kamene, které jim dodají harmonický a nadčasový styl. V oblibě jsou také mozaiky , které v dnešní době výrobci nabízejí v nesčetných tvarech a barevných odstínech a kombinacích. Pokud chcete, aby Vaše koupelna vypadala opravdu nádherně, je dobré držet se jednotného stylu a designu. Podstatné je také osvětlení, které může Vaši koupelnu opticky projasnit a zvětšit, a vytvořit příjemnou atmosféru.

 

Intensity025 Před samotnou rekonstrukcí, i při realizaci nové koupelny je potřeba mít vybrané sanitární vybavení dříve, než se začnou dělat nové rozvody a odpady. Odborné rady najdete na internetovém portále, který se zabývá vším, co souvisí s keramickou dlažbou, ať už jak vybírat dlažby a obklady, informace o materiálech nebo o pokládce, až po rady týkající se údržby.

 

 

 

vogue001 Kontrast – toto slovo nejlépe vystihuje současný trend. Ať už jde o kontrasty barev, materiálů, nebo lesklého a matného povrchu, velkých formátů a mozaik. Oblíbené jsou také velké formáty, které se pokládají s minimálními spárami a jako celek působí jednolitě. Při realizaci moderních koupelen je opravdu z čeho vybírat. Záleží jen na Vaší fantazii a finančních možnostech.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Floor Gres
REX
Mosaico+
Leonardo
Cerasarda