Znáte z našeho katalogu

Banner

Výroba dlažeb v Číně

china-glass-mosaic-tiles-1258526695-0 V dnešní podivné době, kdy se na svět se všech stran řití katastrofy a různé podvody, nebudeme se moc divit ani faktu, že se padělá i značkové zboží. Ruku na srdce, asi každý viděl ve svém městě vietnamského občana, který prodával oblečení za pár korun, jenž nápadně připomínalo to, od slavných značek. Totéž platí i pro samotnou dlažbu, jenž je vyrobena v Číně a poté se k nám, do České republiky dováží, aby se prodala za zcela neodpovídající částky.

Tento fakt zásadně ovlivní výslednou kvalitu produktu, v čele s jeho životností a zpracováním.

Je sice pěkné, když si řekneme, že jsme ušetřili několik stovek až tisíc korun a máte, na první pohled, totožné zboží, když ale budete pozornější, zjistíte, že to tak výhodná koupě není. První věc, na kterou můžete u těchto produktů zapomenout, je výsledná kvalita, která se v žádném případě nemůže rovnat značkovým dlažbám - narazíme na špatný materiál, odfláknuté zpracování, neodpovídající tvrdost (dlažby jsou křehké a lámou se) a odolnost, zdravotní komplikace (použití nekvalitních barev, hrozba uvolňování a odpařování chem. materiálu) atd... to je jen malý výčet, co všechno riskujete, když zvolíte dlažbu z Číny.

To ale není vše, hlavní problém teprve přijde. Pokud zakoupíte nějakou no name dlažbu, dovezenou z Číny, musíte počítat i s tím, že když se vyskytne nějaký problém, což se určitě vyskytne, je velice obtížné se u prodejců domoci spravedlnosti v podobě kladné reklamace. Pokud se Vám to přeci jen povede, většinou to trvá několik týdnů a mnoho nervů, než se dočkáte adekvátní reakce ze strany obchodních zástupců.

Přitom, když dlažbu zakoupíte u autorizovaného prodejce, všem těmto komplikacím se vyhnete. Navíc, profesionálové vždy mají k dispozici zkušební vzorkovnici, paletu barev, čili víte, co kupujete, certifikáty jakosti a odborné techniky, jenž Vám celou dlažbu správně instalují. To vše z mnohaletou zárukou, garancí kvality a zcela bez starostí.

Nenechte se nalákat na nízkou pořizovací cenu zboží, vždy vybírejte dlažbu podle kvality (ne kvantity), kterou Vám prodejce musí doložit pomocí ověřených certifikátů. Když se vyhnete dlažbám z Číny, ušetříte peníze a čas sobě i své rodině.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Aparici
Bardelli
Ceramica Vogue
Tagina
Francesco De Maio