Italská společnost Del Conca byla založena v roce 1979 a započala výrobu keramických obkladů a dlažeb, které našly v průběhu let své věrné zákazníky na celém světě.  Společnost Del Conca je celosvětově uznávanou keramičkou a je známá svou vysokou kvalitou keramických obkladů a dlažeb, a její keramické produkty jsou stále vyhledávány rozšiřujícím se spektrem zákazníků.

Společnost Del Conca dokáže velmi pružně reagovat na měnící se požadavky světového trhu, neustále investuje do špičkové technologické výroby a kvalitního materiálu. Společnost Del Conca citlivě sleduje měnící se trendy, spolupracuje se známými designéry a neustále rozšiřuje nabídku svých služeb. Je také držitelem mnoha prestižních světových certifikátů a ocenění.

Společnost Del Conca  také investuje do nových výrobních továren, rozšiřuje výrobní kapacitu a moderní technologii. Svou vizi založila na tom, že podnikání není jen soukromou věcí akcionářů, ale realitou širšího zájmu a společného dědictví, které má velkou hodnotu pro ty, kteří v něm pracují. Při výrobě svých keramických produktů používá keramická společnost Del Conca ekonomicky šetrné materiály, což vypovídá o její vysoké odpovědnosti k životnímu prostředí, za což také získala řadu ocenění.

Unikátní kolekce Del Conca jsou zastoupeny širokou paletou barev, povrchových úprav, velkým množstvím formátů a dekorů. Nabízí velké množství kombinací a vytvoření si tak vlastního stylu.  Keramické obklady a dlažby Del Conca najdou široké uplatnění v celém bytovém sektoru, ale také v komerční sféře.

Společnost Del Conca propaguje své keramické obklady a dlažbu v místních, i zahraničních časopisech, vy tvořila řadu internetových projektů, které prezentuje na svých internetových stránkách. Neustále se snaží udržovat konstantní dialog s veřejností.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework