Představujeme

versaceGianni Versace je prestižní italský návrhář, který navázal v roce 1997 spolupráci s výrobce dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea. Gardenia Orchidea byla založena v roce 1961 a během několika let se stalo jednou z významných keramických společností na světě. Pod značkou Versace byly světu nabídnuty luxusní keramické obklady a dlažba s uměleckým designem, v elegantních až tlumených barvách, s charakteristickými bohatými dekorativními prvky, vysokým leskem a ornamenty. V sériích se objevuje nadčasová imitace mramoru a drahých kamenů, které navodí pocit luxusu ze starodávných zámků.

 

echo1Série keramické dlažby Echo od výrobce Monocibec je v imitaci dřeva. Mnoho lidí si myslí, že keramická dlažba nikdy nemůže mít tak krásný vzhled jako skutečné dřevo, ale to se mýlí. Lidé zapomínají na to, že v době, kdy je možný let do vesmíru, je možné, vytvořit něco, co bude od skutečného dřeva naprosto k nerozeznání a tato série je toho důkazem.

 

cerclubVýrobce Cerdomus přichází s novou sérií keramické dlažby, která nese název Club. Název vám toho moc nenapoví, ale skrývá se pod ním skutečná krása. Většina lidí se honí za tím, aby měli vše co nejnovější a nejmodernější, ale jsem si jistá, že se najde i mnoho z nás, kteří dokáží ocenit krásu a jedinečnost věcí starších. Jako je tomu u lidí, je tomu i u přírody, čím je starší, tím je krásnější. Vezměme si jako příklad třeba stromy, ano, malinkatý stromek, krčící se někde na louce je krásný, ale mohutný starý strom, který je vidět z dálky a překonal všechny vlivy okolí, je přece jen něco jiného.

 

1871 4 LEA-MyFair-ClassSérie keramických obkladů a dlažby Lea Mayfair působí velice luxusním a nadčasovým dojmem. Luxus, většina z nás touží po tom, aby nás interiér vypadal luxusně a zároveň nebudil dojem, že je přeplácaný, nebo že nám interiér navrhoval maniak, který nemá nikdy dost. Pod slovem luxus si každý z nás představí něco jiného. Pro někoho jsou to zlaté doplňky, pro někoho drahé materiály, pro někoho povedená imitace a pro někoho prostě krásně sladěný interiér.

 

SoleBagno01Série keramické dlažby a obkladů Sole Vás zaujme na první pohled a to hlavně díky tomu, že se vyrábí v šesti zářivých a sytých barvách. O dekorech se zmíním později, ale musím uznat, že právě ty, jsou dominancí této série. Přeci jen kolekcí výrazných barev už je vyrobeno několik a tak je stále těžší a těžší vymýšlet novinky, které by Vás zaujali.

 

Cielo-SET3-KSérie keramických obkladů Cielo, ať už se její název sebehůř pamatuje, Vám v hlavě stejnak uvízne a to tomu, že obsahuje krásné, výrazné, křiklavé barvy a mnoho odvážných dekorů. V dnešní době se staly trendem barvy tlumené, jednoduché a nevýrazné. Prostě takové, které jsou nemasné, neslané a hodí se ke všemu a vždy.

 

aparici kids 1Současní výrobci keramických obkladů a dlažby neopomíjejí ani dětský svět, o čemž svědčí i unikátní série určených právě do dětských prostor. Příjemné a hravé prostředí podpoří přirozenou kreativitu a flexibilitu dětského vnímání, které se díky tomu stává vyrovnaným dospělým člověkem.

 

Obr.2Armonie MemoryVelmi zajímavě působí série keramických obkladů a dlažeb, kterou nám přináší keramický výrobce Armonie by Arte Casa pod označením Memory. Kolekce nabízí pět základních odstínů obkladu, mezi kterými najdeme kromě bílé a černé barvu modrou a dva veselé odstíny zelené a oranžové. V těchto barevných provedeních je vyrobena i dlažba, abychom ve své koupelně, či jiném interiéru docílili příjemného prostředí krásně sladěného podle našich požadavků a představ. Obklad je vyráběn ve formátu 25x40 cm, dlažba nese rozměr 31,6x31,6 cm.

fap meltin 3Moderní trendy nejen v koupelnách, ale všeobecně v bytovém designu sázejí na minimalismus a čistý styl. Přednost dostávají materiály, které mají jemné a matné provedení povrchů, a které navozují smyslnost, jednoduchost a sofistikovanost. Italský výrobce Fap je známý svou prestižní kvalitou keramických dlažeb a obkladů, což dokazuje ve svých excelentních sériích, které jsou žádány náročnými zákazníky na celém světě.  Fap uvedl na trh svou novou sérii keramických dlažeb a obkladů s názvem Meltin, která dokonale splňuje požadavky současné doby a moderních trendů.

 

fap manhattan 3Italský výrobce Fap patří k jedničkám v oboru keramických dlažeb a obkladů, a neustále překvapuje způsobem, jakým dokáže pojmout prostory určené k bydlení a vůbec životní styl. V jeho nabídkách najdeme vytříbené keramické produkty, které mají nejen vysokou technologickou kvalitu, ale také dokonale propracovaný design. Fap ve svých sériích dokáže vyjádřit svůj smysl pro estetický a harmonický styl, který navozuje na moderní trendy současné doby.

 

 

Obr.2KD Apavisa PatinaMezi nejvýznamnější výrobce slinuté keramické dlažby patří bezesporu španělská keramička Apavisa. Slinutá keramická dlažba od Apavisy se může pochlubit vynikajícími technickými vlastnostmi jako je otěruvzdornost, nasákavost, tvrdost apod., které jsou mnohdy lepší, než u přírodních produktů.

 

fap havana 2Líbí se Vám koupelna v teplých a barvách? Máte rádi styl, který příjemně pohladí emoce? Pak pro Vás je určena série keramické dlažby a obkladů Fap Havana, která je vyrobena v tradičním stylu a v kouzelných a elegantních barvách a dekorech.

 

 

dreaming-bianco-statuario-amb-2-01-bVíte, že mramor patří k těm vzácným kamenům, který se těší velké oblibě mezi zákazníky, architekty a designéry interiérů? V podstatě se není čemu divit, protože mramor vyniká oduševnělou a harmonickou krásou, která dodá eleganci a nadčasovost prakticky ve všech prostorách interiéru i exteriéru.

 

Obr.1KDArmonie DiamantiObklady a dlažby, které jsou velmi přitažlivě vizuálně zpracovány a jsou na velmi vysoké technické úrovni, takto můžeme charakterizovat kolekce obkladů a dlažeb keramické společnosti Armonie by Arte Casa, která zaujímá jedno z předních míst mezi italskými výrobci tohoto sortimentu. Tato společnost neustále svou výrobu inovuje a sleduje módní trendy a požadavky trhu. Její výrobky, obklady a dlažby, jsou široce využitelné, často jsou vhodné svými vlastnostmi jak pro vnitřní, tak venkovní použití.

 

Obr. 1KD Atlas Condorde ChromaItalská keramická společnost Atlas Concorde byla založena již v roce 1969, je tedy keramickou společností s dlouholetou tradicí. V současné době je mateřskou společností skupiny Atlas Concorde, která je jedním z předních hráčů ve světě obkladů a dlažeb. Keramička prochází neustálým vývojem. Velká péče je věnována výběru surovin, ze kterých jsou obklady a dlažby vyráběny, stejně jako výrobce pečlivě sleduje celý výrobní proces.

 

Obr.3KDArmonie BianchiBílá barva, jak již název kolekce napovídá, je základním kamenem této krásné a bohaté kolekce obkladů a dlažeb keramického výrobce Armonie by Arte Casa, která nese označení Bianchi. Najdeme zde keramický obklad mnoha formátů, v leštěném i matném provedení. Můžeme vybírat od 10x10 cm přes mnoho dalších až po 25x75 cm. Jedním z dekorů jsou linky, které jsou na obkladu ve formátu 20x45,2 cm. Velmi zajímavým dekoračním prvkem je zde také mozaika o rozměru jednotlivých čtverečků 2,5x2,5 cm nebo 1,5x5 cm, která je vyráběna ve formátu  10x30 cm a je možno ji po jednotlivých čtverečních či obdélníčcích nastříhat do požadovaného rozměru. Mozaika je zpracována velmi zajímavě barevně, je buď vícebarevná, nebo je tvořena dílky v několika odstínech jedné barvy. Esteticky velmi zajímavě zpracované listely, jsou již jen třešinkou na dortu, která dá obkládané ploše tu správnou tečku.

 

Obr. 4Marazzi StonevisionSpolečností vyrábějící obklady a dlažby s dlouholetou tradicí, je keramická společnost Marazzi, která byla založena již v roce 1935 v Sassuolo v okrese Modena v Itálii. Tato společnost se od svého založení snažila proniknout na světové trhy, láska ke keramice, tradice, kultura, ale i tvořivost, perfektní design a snaha jít stále kupředu ji brzy posunuly na jedno z předních míst mezi výrobci keramických obkladů a dlažeb. Společnost se snaží držet krok s dobou, klade velký důraz na používání nových technologií, snaží se neustále růst.

 

Obr.2KDAscot PennellatoKeramičku Ascot bychom našli v Itálii v centru čtvrti Sassuolo, v průmyslové oblasti. Jedná se o keramičku s více než třicetiletou historií, která je na předním místě na světě mezi výrobci tohoto sortimentu, pokud se jedná o inovace, styl i kvalitu.

 

 

octagons1Velmi zajímavou kolekci dlažeb nám přináší série Octagons od keramického výrobce Winckelmans. Tato keramička má dlouholetou tradici, byla založena ve Francii již v roce 1867 a ve svých počátcích se specializovala na výrobu kameniny. Společnost se snaží neustále zachovávat původního hodnoty a vyrábět výrobky co nejvyšší jak technické, tak estetické kvality.

 

cisa cemento moderno 1Jedním z trendů současnosti je minimalistický styl, který vytváří vizuálně a funkčně vyvážený prostor, s dostatečným komfortem. Minimalistický styl nepotřebuje mnoho zdobení a doplňků, ale zato lpí na estetičnosti a kvalitě. Jednoduché až strohé a čisté linie a barvy můžeme však vhodně oživit dekory a doplňky. Minimalistický styl znázorňuje také imitace betonu, nebo betonové stěrky.

 

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework