Ce.Si. - Ceramica di Sirone je specialistou  ve výrobě jednobarevných obkladů a dlažeb, též nazývaných unicolore. Firma vznikla v roce 1872  ve městě Sirone v regionu Lecco. Právě tato oblast, domov barev textilního průmyslu, byla inspirací pro sortiment výrobce CE.SI.  Keramické produkty se vyrábí na slinutém střepu a díky speciální technologické výrobě jsou keramické obklady a dlažba Ce.SI. vysoce kvalitní  a tudíž velmi žádané.  Společnost CE.SI. neustále sleduje moderní a žádané trendy na světovém trhu, na které dokáže pružně reagovat a tak uspokojit nároky všech zákazníků.

Ceramica CE.SI. nabízí několik zajímavých sérií, které lze mezi sebou libovolně kombinovat a přizpůsobit vlastnímu stylu a potřebám.  Kolekce CE.SI . se vyrábí v různých barevných odstínech, formátech a v několika povrchových úpravách.  Kolekce jsou doplněny velkým množstvím krásných dekorů, mozaik a speciálních tvarovek, které umožňují vytvářet originální prostory.

Např. kolekci CE.SI.I Colori je zastoupena keramickými produkty s matnou, lesklou i protiskluzovou úpravou, zvanou  Antislip.  Tato řada je vyrobena s vysokými nároky na protiskluz, a svým speciálně upraveným protiskluzovým povrchem splňuje nejen přísné bezpečnostní předpisy, ale optimálně kombinuje funkčnost a estetiku dlažeb.  Kolekce CE.SI. I Mosaici nabízí glazované barevné mozaiky s matným i lesklým povrchem o velikosti 2,5x2,5 cm, které jsou nalepeny na síti a zaručují tak ideální pokládku i na problematických místech.  Kolekce keramických obkladů a dlažeb  CE.SI. Crystal je výjimečná svým rustikálním vzhledem, strukturovaným povrchem a širokou barevnou paletou.

Keramické obklady a dlažby keramičky CE.SI. lze uplatnit při realizacích koupelen, kuchyní a celého bytového sektoru a to jak na podlahy i na stěny.  Díky skvělým technologickým vlastnostem je keramické produkty možno použít i v místech se zvýšeným zatížením v komerční sféře.

Hledat

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework