Keramická dlažba byla oblíbeným obkladovým materiálem interiéru už v době starověkého Řecka. Postupně se dlažba vyvíjela a dnes je možné si ji pořídit v různých barvách a oslnivých variantách. Záleží jen na vašem vkusu…

Dekorace keramické dlažby

Kromě mnohých dobrých vlastností, které přispívají k oblíbenosti keramické dlažby, má tento materiál i dekorativní funkci. Na trhu je široká škála různých barev a zajímavých tvarů. Chcete něco jednoduchého, moderního a praktického? Máte to mít. Ale pokud raději dáte přednost něčemu ztřeštěnému a extravagantnímu, rovněž v nabídce najdete takové dlaždice, které vás zaujmou na první pohled.

Základní formáty dlažby se kombinují mozaikovými dekoračními pásy. Díky tomu je možné sladit design dlažby v celém bytě.

Dlaždice mohou mít probarvený střep. Designově velmi pěkně vypadá zvětšování formátů – to je v poslední době trendem. Zároveň se vyrábějí různé kombinované mozaiky, klade se důraz na exkluzivnost povrchů a neotřelou barevnost. Nezapomínejte na to, že barevná dlažba nejen dobře vypadá, ale působí také pozitivně na naší psychiku.

Někomu se také může velmi zalíbit minimalismus používaný při dekoraci. Oblíbené jsou i květinové vzory a další zajímavé motivy. Budete-li si prohlížet keramickou dlažbu, sami uznáte, že některé možnosti jsou velmi pěkně ztvárněné.

Originalita, vkusnost, sladěnost, krása, elegance, modernost, extravagance…Všechny tyto a mnohé další vlastnosti může mít vaše dlažba. Sami si promyslete, co nejlépe sedne vašemu vkusu.

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework