Na výběr máme z mnoha variant, na českém trhu si lze vybrat z přírodních barev, různých velikostí a odlišných tvarů. Nemělo by se tedy stát, že nenajdete "tu pravou" imitaci kamene, kterou zrovna potřebujete. Ze široké škály materiálů a tipů by si měl vybrat skutečně každý, pokud byste přeci jen chtěli něco extra, u autorizovaných prodejců můžete vybírat z imitací kamene takřka z celého světa, v té nejlepší dostupné kvalitě.

816914_textured_tile

Imitace kamene se může použít jako standardní dlažba, nebo obklad, ale také se může využít dosti atypicky: například ke stavbě zahradního plotu. Je to sice neobvyklé, ale když máme bujnou fantazii, dá se z imitace kamene vytvořit takřka cokoliv. Dále se imitace kamene používá k obložení domů a jiných staveb. Je to totiž velice dobrý obkladový materiál, který se dobře zpracovává a není náchylný na povětrnostní vlivy. Proto je tak hojně využíván především ve venkovních prostorách, například na zahradách.

1068113_marbleVětšinou se používají obklady z „umělého“ kamene, což mnozí odsuzují. Mají obavu, že imitace kamene nebude stejně odolná, jako pravý kámen. To je ale zcela zbytečná starost, jelikož je velice odolná, proti všem živlům. Imitace kamene dokáže odolat mrazu, sněhu, ale také letním teplotám. Navíc jsou i ohnivzdorné, takže se nebudete muset vzdávat ani svého oblíbeného táboráku. Imitace kamene dokáže i výborně zadržovat teplo, takže funguje jako zateplení, což může mít za důsledek Vaši sníženou spotřebu. Ať už mluvíme o elektřině, či plynu za vytápění.

Navíc jsou zcela ekologické, což oceníte při jejich demontáži a následné likvidaci.

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework