Dlažba Teraco

Teraco dlažbu využijete všude tam, kde jsou na podlahu kladené velké nároky, především nároky na její odolnost a pevnost. To je ve velmi namáhaných prostorách. Proto se teraco dlažba umisťuje hlavně v průmyslových a společenských prostorách, v garážích, autoservisech, skladech, dílnách. Hojně je využívaná i v domácnostech.

Kromě tvrdosti a pevnosti oceníte na teraco dlažbě také její pěkný vzhled a rozmanitost barev. Toho se dosahuje díky použití různých materiálům a teracové a kamenné drtě. Při výrobě se míchají drtě různých barev a tvarů a následně se také dobarvují pojiva, a tak lze vytvořit skutečně velké množství různých barevných kombinací.

Budete-li chtít pokrýt teracovou dlažbu svůj interiér či exteriér, oceníte také velkou nabídku vzorů. Vyberou si i ti nejnáročnější.

Výhodou teraco dlažby je také možnost výroby nejrůznějších doplňků mající stejnou barvu či kresbu jako podlaha. Můžete si tak objednat krajové prvky, parapetní desky atd. Interiér vám bude pěkně ladit a vše dohromady bude velmi dobře vypadat.

U teraco výrobků je také možnost několika druhů povrchové úpravy, např. tryskáním, pískováním či broušením.

A co je ještě ocenitelné na dlažbě teraco? Teraco dlažba je designově velmi pěkná. Připomíná přírodní kámen. Přitom je cenově vcelku přijatelná. Teraco dlažba vyhovuje také architektům a projektantům, kteří obdivují především stavební univerzálnost, různorodost použití a estetický vzhled. Díky využití moderní výrobní technologie představuje pro ně teracová podlaha široké možnosti při řešení interiérů.

Dbejte na to, aby pokládka byla provedená bezchybně. Poté ji ještě ošetřete přípravkem určeným pro tento materiál. Dodržíte-li tyto dvě zásady, získáte velmi odolnou podlahu mající dlouhou trvanlivost. Další náklady na její údržbu budou minimální.

Co ještě nabízí Teraco?

Teraco vám nabízí kromě dlažby i další výrobky. Oblíbené jsou především teracové schodišťové stupně. Mají u nás bohatou historii. Vyrábí se hlavně teracové schodišťové obklady, teracový klínové schody a teracové obkladové schody.

Teraco se zabývá také výrobou parapetů, krycích desek a komponentů do koupelen, květináčů, krajových prvků krbových desek atd.

Teraco výrobky mají celkově u nás dlouholetou tradici a široké uplatnění, a to v nejrůznějších interiérech i exteriérech.

Najdete ji ve stovkách budov v České republice, např. ve většině obchodních domech Globus. Své uplatnění si teracová dlažba našla i v dalších zemích, např. v Německu, Rakousku, Polsku, na Slovensku atd.

Teraco Wech

Firma Teraco Wech, která má dnes přední postavení na trhu, má dlouholetou tradici. Byla založená už roku 1931. Jejím zakladatelem byl Alois Wech, který se zaměřil především na výrobu dlaždic, křidlic, koryt a betonových rour.

Roku 1948 byl podnik znárodněn a od té doby se věnoval pouze výrobě teracových dlaždic. Tak tomu bylo až do roku 1993, kdyby byla společnost zčásti restituovaná a odkoupená potomky zakladatele. Zaměření na teracové dlaždice firmě zůstalo. Ovšem začaly se také vyrábět betonové dlaždice a roku 2004 přibyla ještě zámková dlažba, která se vyrábí na lince PRESAL.

Zkuste také kvalitu teraco dlažby. Jistě i vy oceníte její kladné vlastnosti.

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework