Winckelmans má přes 100 let zachovalou tradici, firma byla založena již v roce 1894. Jedná se o rodinný podnik, který se dědí z generace na generaci, tudíž se zákazníci nemusejí obávat žádných razantních změn. Výrobky jsou cenově dostupné, takže si jej může pořídit téměř každý. Dnes patří firma Winckelmans ke špičkám ve svém oboru, těžko na našem trhu najdete ideálnějšího adepta ke koupi. Jejich dlažba je vysoce odolná vůči všem vlivům a prvotřídní kvality. V současné době jsou jejich výrobky velmi oblíbené a prodávané, což se dá dokázat tím, že Winckelmans ročně vyrobí přes 600 tisíc m2 mozaiek a dlažeb. Neuvěřitelné, nemyslíte?

Winckelmans nabízí přes tisíc druhů produktů, které mají různou barvu, mnoho odlišných velikostí, extravagantních tvarů či zajímavých povrchů. Ten může být glazovaný či neglazovaný, záleží na Vašem přání a tipu projektu. Stačí si jen umět z té obrovské škály vybrat, což bude pro mnohé to nejtěžší. Firma Winckelmans nabízí možnost vyrábění dlažeb na míru, dle požadavků zákazníka, či můžete mít dlažbu s protiskluzovým povrchem, minimalizujete tak počet úrazů.

Dá se tedy říci, že Winckelmans je již mnoho let známka té nejlepší kvality, pokud tedy chcete za své peníze prvotřídní zboží, neváhejte ani minutu. Na všechny jeho produkty navíc získáte dlouholetou záruku, což může nabídnout jen málo jeho konkurentů.

Pokud se pro dlažbu společnosti Winckelmans nakonec rozhodnete, určitě nebudete litovat a budete uchváceni jejími pestrými barvami a zajímavými vzory, možná i různorodými tvary. Po nějakém čase používání zajisté oceníte i její kvalitu a odolnost, díky které Vám dlažba Winckelmans vydrží po mnoho let.

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework