TYP PODLOŽÍ/PODKLADU:

1) NORMÁLNÍ A RAPIDNÍ CEMENTOVÉ POTĚRY

o   Příprava podloží/podkladu - Nedostatečně pevné povrchy musí být odstraněny nebo tam kde je to možné, ošetřeny přípravkem PRIMER MF. Ještě když je penetrační nátěr čerstvý, celý povrch musí být natřen křemenovou směsí 1,2 nebo čistým suchým pískem. Betonové potěry dobré kvality musí být vždy předběžně ošetřeny směsí PRIMER G, zředěnou s vodou v poměru 1:2.

o   Potřebná doba před vyhlazováním - Záleží na teplotě, povrchy ošetřeny směsí PRIMER MF mohou být zahlazovány po 12-36 hodinách.

2) JIŽ EXISTUJÍCÍ PODLAHY

o   Příprava podloží/podkladu - Očistěte vhodnými čistícími prostředky a mechanickým obroušením, poté na podlahu aplikujte MAPEPRIM SP.

o   Potřebná doba před vyhlazováním - Vyhlaďte ještě předtím než MAPEPRIM úplně ztvrdne.

 

powertrowel

 

APLIKACE A VYHLAZOVÁNÍ CEMENTOVÝCH SAMONIVELAČNÍCH SMĚSÍ

 

Rozetřete cementovou směs v jedné vrstvě širokou kovovou špachtlí nebo stěrkou tak, že stěrku mírně nakláníte pro dosažení požadované tloušťky

 

Samonivelační vlastnosti směsí ULTRAPLAN – MAPEI a ULTRAPLAN MAXI – MAPEI jsou schopny vyrušit nerovnosti v již existujících podlahách nebo potěrech (např. potěry obsahující potrubí apod.), což se týká i těch nejmenších kazů či vad (např. výrony potěru).V případě velkých prostor dbejte na dilatační spáry v podloží/potěru.

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework