Řešení nabízí  tenkovrstvá drenážní rohož Watec® 3E s vrchní armovanou tkaninou, odolnou proti protržení, učena pro lepenou keramickou Watec3E_Nahaufnahme2dlažbu v tenkovrstvém betonovém loži. Ta nabízí hned trojí ochranu konstrukce: odvodnění, odvětrání a separaci. Rychlé odvodnění a odvětrání nabízí spolehlivou ochranu před defekty vzniklými nahromaděním vody, jako je poškození mrazem a výkvěty. Drenážní rohož Watec® 3E zajišťuje 100% separaci od podkladu a tím i maximální ochranu před trhlinami v dlažbě a poškozením střihovým napětím.   

Ve srovnání s jinými tenkovrstvými drenážními rohožemi má Watec® 3E nejlepší odvodňovací výkon (dle tBu Greven). Drenážní rohož je ideální pro sanace díky své nízké konstrukční výšce cca. 16mm včetně dlažby.

Ablosung_Risse_GrafikAusbluhung_Verseif_Grafik 

Armovaná tenkovrstvá drenáž.
S trojitým účinkem pro lepenou keramickou dlažbu.

 

 

 

 

 

 

 

Výhody
■ Jedinečná kombinace „plovoucí“ pokládky a tenkovrstvé konstrukce s dlažbou za pomocí vrchní, armovací tkaniny odolné proti protržení.
■ Trojí ochrana odvodněním, odvětráním a separací.

Rychlé odvodnění a odvětrání nabízí spolehlivou ochranu před defekty vzniklými nashromážděním vody jako je poškození mrazem a výkvěty.
Zajišťuje 100% separaci od podkladu položením plovoucím způsobem, a tím i maximální ochranu před trhlinami v dlažbě a poškozením způsobeným střihovým napětím.
■ Nejlepší odvodňovací výkon ve srovnání s jinými tenkovrstvými drenážemi. (tBu Greven).
■ Ideální pro sanace díky nízké konstrukční výšce ca. 16mm včetně dlažby.

 

Watec3E_Balkon_Fliesen


Logo_Tschechisch_klein2imagesCAMBP4WD


JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework